נתינה לאחר היא הכל: באתר Jgive תוכלו לתרום למי שתרצו – ובקלות

אחד מהסממנים המזוהים ביותר עם הישראלים נוגע לתחושת המחויבות והאכפתיות כלפי האחר. למעשה, רבים מאזרחי המדינה נוהגים לתרום לעמותות שקרובות ללבן, מתוך הבנה כי באמצעות תרומה כספית ניתן להוביל ליצירה של חברה שתומכת במוחלשים ואף מחזקת את השכבות החלשות. יחד עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה לא מעט מהתורמים חוששים מפני מתן תרומה כספית בעקבות חוסר שקיפות וכן חשש כי הכסף לא יופנה לגורמים הרלוונטיים. בדיוק לשם כך הוקמה הפלטפורמה של Jgive המאפשרת לתרום למי שתרצו, בקלות ובשקיפות מלאה. כיצד תוכלו גם אתם להצטרף לעשייה המבורכת למען האחר? להלן הפרטים.

פלטפורמה חדשנית לתרומה לעמותות – הכירו את Jgive

את הפלטפורמה האינטרנטית המאפשרת לבצע תרומה בשקיפות מלאה הקים ארגון חברתי ללא מטרות רווח בשם Jgive , וזאת למען מטרה אחת – הגדלת תרבות הנתינה כאן במדינת ישראל. לתרום דרך אתר jgive מאפשר לכם להצטרף לאלפי ישראלים שתורמים באופן קבוע לעמותות וארגונים, כל זאת במסגרת של פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת שקיפות מלאה בתהליך והבטחה כי הכספים אותם אתם תורמים ממיטב כספכם אכן מגיע ליעד. למעשה, מייסדי הארגון הצליחו להקים תשתית טכנולוגית אשר מנגישה את עולם הפילנתרופיה לציבור הרחב, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את העמותה לה תרצו לתרום מבין 1,000 עמותות המופיעות באתר,  להעביר את הכסף ובסיום לקבל חשבונית מס שמאפשרת לכם לקבל זיכוי מס דרך האזור האישי, כאשר מדובר באתר היחיד בישראל שמנפיק קבלה מיד לאחר העברת הכסף. ההתנהלות באתר היא פשוטה וקלה מאוד, ועל כן היא מהווה דרך מצוינת למקסם את כספי התרומה שלכם, למען מטרה טובה – בין אם מדובר בתרופה לעמותה או בפרויקט מרגשים.

 

 

אזור אישי לניהול תרומות

היתרון הגדול של הפלטפורמה הזו נובע מתוך הקמה של אזור אישי המאפשר לכם לבחון את תמהיל התרומות בזמן אמת. זאת ועוד,  מדובר בפלטפורמה היחידה בישראל אשר מאפשרת להתרשם מההתנהלות של עמותות באמצעות מדדי שקיפות, כל זאת מתוך מטרה ליצור מענה המאפשר ביטחון מלא כי הכספים אכן מנותבים לעמותות שפועלות כחוק ועל פי ההוראות. היכולת שלכם להצטרף לאלפי התורמים היא קלה ופשוטה יותר מאי פעם, בייחוד לאור היתרונות הגלומים בעזרה לאחר דרך תרומה כספית, גם בכל הקשור לקבלת זיכוי מס וכן ניהול מערך תרומות בשקיפות, דרך שימוש באזור האישי.

מעגל של נתינה אשר מגדיל את הרווחה הרגשית

היכולת להעניק הלאה בעבור עמותה שפועלת למטרות שקרובות לליבכם היא בעלת פוטנציאל אדיר לבריאות הנפש כמו גם מתן לאחר. מחקרים חדשים שנערכו בתחום מצאו כי מתן תרומה בסתר או בגלוי יכול להועיל מאוד בעבור מבוגרים שחשים מצוקה נפשית, בעקבות יכולת להתנסות ולקחת חלק במעגל של נתינה בעבור מי שזקוק לכך. מאחר ומשקי הבית בישראל משקיעים לא מעט כסף בעזרה לאחר (כפי שניתן לראות בנתונים המעידים כי 70% מהתורמים הם אנשים פרטיים) אפשר ורצוי לנצל את האתר של jgive לטובת השקעה כספית בעלת פוטנציאל אדיר מבחינה חברתית, ובכך להשפיע על הפעילות הענפה של עמותות חברתיות שפועלות לטובת יצירה של שינוי בחברה הישראלית.

לסיכום

אם אתם רוצים לתרום לעמותות אולם חוששים מחוסר שקיפות או ניתוב של הכספים באופן שאינו ראוי, זה הזמן להיכנס לאתר של עמותת jgive ובכך להוביל להגדלת היקף התרומות כאן במדינת ישראל, בשקיפות מלאה. באתר הזה הכסף שלכם שווה יותר, ועדות לכך ניתן למצוא בהבטחה להעברת מלוא הכספים לעמותה לצד קבלה עליה ניתן להזדכות בהמשך אל מול רשויות המס, ובכך לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית לטובת עשייה לאחר אבל גם קבלת החזרי מס באופן קל ופשוט יותר מאי פעם.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support