אבנר הייזלר ממליץ: כך תבחרו חברת ביטוח

במציאות שבה אנו חיים קשה להישאר שאננים, כי מכל עבר מוצעים לנו ביטוחים. ישנו ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח לתכולת הבית, ביטוח שיניים, ביטוח טיולים ועוד – הרשימה רחוקה מלהיגמר. אי לכך לצד העובדה שכל אחד צריך לקבל החלטה אלו ביטוחים הוא עושה ומאלו נכון להיום הוא נמנע, גם חשוב להבין היכן עושים את הביטוח הנבחר, וזאת כי בעת הצורך איכות חברת הביטוח היא זו שתכריע האם תהליך קבלת הפיצויים יתבצע באופן אדיב ומידי. כיצד אם כן בוחרים חברת ביטוח? כל הטיפים מרוכזים עבורכם כאן:

4 דגשים חשובים

  1. מחיר הפוליסה – חשוב להשוות בין מחירי הפוליסה ולוודא מהי התמורה שאתם מקבלים לכספיכם, ועל כך דיבר לא מעט אבנר הייזלר בדה מרקר, או בראיונות השונים. המחיר אינו פרמטר ראשי, אלא לעיתים שווה לשלם מעט יותר בשביל לקבל הרבה יותר. מכאן שאם מוצע מחיר יחסית גבוה יש לנסות להבין מה הוא מציע בתמורה, ומנגד אם מוצע מחיר מאוד נמוך, יש להבין היכן המלכוד (בדרך כלל הוא קיים).

 

  1. זמינות – התקשרתם לחברת הביטוח וחיכיתם זמן רב על הקו, נציג היה אמור לחזור אליכם אך זה לא קרה? מדובר בסימן רע, כי אם בשלב הבירורים הזמינות בעייתית, היו בטוחים שכשתבקשו לממש את הפוליסה השירות יהיה עוד יותר איטי.

 

  1. שירות און ליין – כיום נוחות ומידיות אלו שני פרמטרים מהותיים, ועל כן העדיפו חברת ביטוח שמאפשרת לבצע כמה שיותר פעולות באופן מקוון, וזאת כמובן באופן נגיש ואינטואיטיבי לשימוש.

 

  1. התאמה מלאה – עוד חידוש של העידן הנוכחי נוגע לצורך להתאים את תנאי הפוליסה לנתוני הלקוח. משמע אם פעם היה צריך לבחור את הפוליסה הרצויה מבין 4/5 אפשרויות קיימות, הרי שכיום השירות הרבה יותר אישי, כך שניתן להתאים אותו למגוון צרכים נקודתיים.

מבקשים דגשים נוספים מאת הייזלר? חפשו כתבה על אבנר הייזלר ברחבי הרשת, או לחלופין, ראיונות שפורסמו עמו בעבר.

הגדרת צרכים אישיים

לאחר שמתחילים להיות יותר ממוקדים, הייזלר ממליץ לעצור ולהביט פנימה – לנסות להבין מהם הצרכים האישיים מחברת הביטוח. בנקודה זו ראוי לבחון על מה לא ניתן לוותר ובו זמנית אלו צרכים ייחודיים מניעים אתכם. באופן שכזה ניתן להבטיח שהמשך החיפוש יהיה הרבה יותר קצר וקולע.

2 טיפים 

השוואתם מחירים, קיבלתם המלצות ממכרים, בחנתם זמינות והגדרת צרכים אישיים? מעולה! עתה זהו בדיוק הזמן לקבל שני טיפים נוספים מאת אבנר הייזלר המומחה לביטוח, שלאורך השנים מייצג אינספור מבוטחים. ובכן הטיפ הראשון שהוא מציע הנו להתמקח! גם אין נראה שאין מדובר בתחום שיש בו מקום להתמקחויות, אתם מוזמנים לגלות שבהחלט שווה לנסות. הטיפ השני הוא ללכת על חברת ביטוח גדולה, מוכרת ובעלת רזומה חיובי שעליו היא מבקשת לשמור. בהצלחה!

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support