איך בוחרים טלוויזיה: כך תבצעו רכישה מושכלת

הטלוויזיה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, ולכן בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד נרשם זינוק במספר הרכישות. רגע לפני שאתם משקיעים ממיטב כספכם לצורך רכישה, להלן המדריך המלא לצורך רכישה מושכלת ומשתלמת.

רכישת טלוויזיה: זינוק במספר הרכישות

אם בעבר הטלוויזיות הביתיות היו מסורבלות ועם איכות צפייה ירודה, כיום הדור החדש של הטלויזיות משנה את כללי המשחק ומאפשר לכל אחד לקבל חווית צפייה יוצאת מן הכלל – ממש כמו בקולנוע. כיום יש מגוון רחב של מסכי טלוויזיה בגדלים ובאיכות שונה, ולכן חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תדע לבצע את ההתאמה המדויקת של הטלוויזיה לצרכים הנדרשים, כמו גם לתקציב. טווח המחירים של טלוויזיות איכותית נע בין 500 ₪ בעבור טלוויזיות קטנות ועד לעשרות אלפי שקלים בעבור טלוויזיה איכותית אשר מעניקה לא רק איכות צפייה מצוינת אלא פיצ'רים נוספים. מהם הפרמטרים החשובים ביותר לצורך רכישה מושכלת של טלוויזיה? להלן הפרטים.

פרמטרים חשובים לצורך בחירה מושכלת

ניתן לבצע רכישה של טלוויזיה עם מסך פלזמה, LCD או LED. ע"פ מבחנים של צרכנים ומומחים לענף הטכנולוגיה נמצא כי טלוויזיה עם מסך LED היא הטובה ביותר, וזאת לאור שידור HD חד אשר הפך למקובל ונפוץ בשנים האחרונות, בעיקר בשל יכולת להשתמש במצלמות טכנולוגיות אשר מעבירות חדות תמונה ורזולוציה יוצאת מן הכלל. המסך הוא זה שיקבע את איכות הצפייה, ולכן בעת הגעתם לחנות בדקו היטב מספר ערוצי שידור, לצורך בחינת הרזולוציה, זמן התגובה למעבר בין ערוצים, בהירות וחדות התמונה. המגמה של רוב הצרכנים היא לבחור בטלוויזיה גדולה עם מסך של לפחות 50-65 אינץ', אולם חשוב לבחור בטלוויזיה אשר מתאימה לא בגודל המסך הרצוי אלא גם בהתאם למרחק הישיבה. מקובל להשאיר את הטלוויזיה לפחות  50 מטר בעבור טלוויזיות של 40 אינץ', ואילו טלוויזיות קטנות וכן לבחון כי הטלוויזיה ממוקמת בנקודה ישירה אל מול העיניים ולא לצד, לצורך מניעה של כאבי צוואר וראש כתוצאה ממיקום לא נכון.

הרחבת הקריאה: מדריך מקיף באתר MyList

איך בוחרים טלוויזיה תבצעו רכישה מושכלת

בחירה בטלוויזיה חכמה: משתלמת יותר מטלוויזיה רגילה

טלוויזיה חכמה היא טלוויזיה אשר משלבת לא  רק את ערוצי הטלוויזיה המסורתיים אלא גם אפליקציות אליהן ניתן לגשת בקלות ובמהירות. מדובר בנדבך חשוב בתהליך הרכישה, ולכן בדקו כי הטלוויזיה אותה אתם עתידים לרכוש היא אכן טלוויזיה אשר מאפשרת קליטה של מספר ערוצים, חיבור HDMI וכן אפליקציות כמו נטפליקס ויוטיוב בהן עושים שימוש באופן תכוף. בנוסף, חשוב להקפיד ולוודא כי לטלוויזיה של אחריות – לפחות לשלוש שנים. לצערנו, הציבור לא מודע לעובדה כי לאור השיפור הטכנולוגי התקלות של הטלוויזיות עלו באופן משמעותי, ולכן בעת רכישה מחברה בדקו היטב בחוזה כי אתם מקבלים אחריות מלאה בגין תיקון או החלפה של חלקים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support