5 טיפים להכנה מלאה לצו ראשון

יום ההתייצבות לצו הראשון הוא יום מכריע וכבד משקל מבחינת השיבוץ העתידי שלכם בצה"ל. בשביל להכין אתכם בצורה מלאה וטובה, במדריך זה נציג חמישה טיפים אשר יאפשרו לכם להגיע מוכנים לקראת היום החשוב הזה.

קיבלתם צו ראשון? הכנה יסודית תאפשר לקבל את התפקיד הטוב ביותר בעבורכם

צו ראשון הוא לא ספק אחד הימים החשובים ביותר בחייכם, וזאת בשל העובדה כי בדובר ביום אחד אשר במסגרתו יקבע השיבוץ הצבאי שלכם. לאחר ההתייצבות בצו הראשון תקבלו לתיבת הדואר את המנילה, עם תפקידים אשר נמצאו כמתאימים בעבורכם. לא מעט מתגייסים מאוכזבים לגלות כי התפקידים אותו מציע הצבא אינם הולמים את הכישורים האישיים והמקצועיים. לכן, חשוב מאוד להגיע מוכנים ככל האפשר באמצעות סטארטאפ למבחנים לצו ראשון אונליין אשר מעניק למלש"בים לקבל את ההכנה הטובה ביותר לקראת היום המכריע. בנוסף לכך, איגדנו בעבורכם חמישה טיפים מצוינים לקראת הצו הראשון:

מנוחה של 7 שעות

הצו הראשון הוא יום ארוך אשר מתחיל בשעות הבוקר ונגמר בשעות הצהריים המאוחרות. בכדי שתוכלו להגיע ממוקדים, חשוב מאוד לנוח ולישון לפחות כשבע שעות, כך שתוכלו להגיע רעננים ומוכנים. עייפות יכולה לגרום לא רק לחוסר ריכוז אלא גם לקוצר סבלנות אשר עלול להשפיע על הציון הסופי שלכם. משום כך, מומלץ שלא להיפגש עם חברים ובני משפחה ביום לפני. אם אתם נוטלים תרופות שימו לב כי אתם אורזים את התרופות בתיק, וליטול אותן לפני שמתחילים ונכנסים לבקו"ם.

5 טיפים להכנה מלאה לצו ראשון

 התייצבות ביום ובשעה אשר נקבעו מראש

התייצבות בזמן היא חיונית וחשובה מאין כמותה. תראו את יום המיון כאילו אתם מגיעים לראיון עבודה חשוב, והתנהגו בהתאם. חשוב להבין כי בצו הראשון אתם מקבלים קוד אישי וכן את התאריך והשעה ולכן התייצבות בזמן היא חיונית למחויבות שלכם כלפי הגורמים הצבאיים וכן לסדר יום אשר נקבע מראש ובהתאם לכללים. כל חריגה מהשעה הנקובה עשויה לגרום לעיכוב, ולכן חשוב לוודא כי אתם מגיעים בזמן.

גישה חיובית

אין ספק כי מדובר ביום עמוס וגדוש, ולכן במהלך התחנות השונות תאלצו להמתין. חשוב לשמור על גישה חיובית, ולזכור כי מדובר ביום חד פעמי ולכן אין אופציה להזדמנות שנייה. ככל שתגיעו חיובים יותר, כך תוכלו להעביר את היום בכיף ואפילו להכיר חברים חדשים.

מזון

מאחר ומדובר ביום ארוך, מומלץ להביא איתכם אוכל וחטיף אנרגיה. הקפידו לשתות הרבה מים ולספק לכם את האנרגיה הדרושה בכדי להעביר את היום על הצד הטוב ביותר.

הכנה יסודית

המפתח להצלחה הוא הכנה יסודית אותה אתם מבצעים בבית, ובאמצעות אתרים מתמחים. ככל שתקבלו יותר אינפורמציה אודות המבחנים השונים ותבצעו סימולציות בבית, כך תוכלו להצליח ולקבל בסופו של דבר תפקיד אשר הולם את הכישורים שלכם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support