השכרת מקרנים: 5 שימושים שונים למקרנים

לצד המסכים המזעריים שמאפשרים לראות סרטים, עדיין יש מקום לאותם מקרנים שמאפשרים להציג תכנים חזותיים בכל מקום רצוי, כך שמתאפשר להציג לקבוצה של אנשים שלל חומרים – אם עבור העשרה, למידה, או ענייני עבודה, וכיוון שקיימים צרכים שונים, גם תמצאו מקרנים שונים שנבדלים ברזולוציה, בעוצמת הארה, באיכות הניגודיות ובסוג הטכנולוגיה, אך פה לא נעסוק בהבדלים, אלא באירועים שמצריכים מקרן, כך שאם רק תבינו מהן הדרישות, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את המקרן האידאלי, ולו עבור אירוע חד פעמי.

צרכים לימודיים – שימוש באוניברסיטה ובכיתות

כאשר מבקשים להעביר בכיתה חומר לימודי, יש לקחת בחשבון שלרוב מדובר בכיתה רגילה שאינה מאפשרת החשכה מלאה, ועל כן עבור מקרים מעין אלו חשוב לבחור מקרן שיודע לספק עוצמת הארה יחסית גבוהה. באמצעות השכרת מקרנים ומסכים זוכים להעשיר את השיעור, להעלות דוגמאות, להריץ סרטים קצרים בנושא הנלמד, להכניס את התלמידים לאווירה ובאופן כללי מתאפשר להעביר את החומר באופן הרבה יותר מעניין.

צפייה בסרט

אם מבקשים ליצור במסיבת יום ההולדת אווירה מיוחדת, אם מבקשים להזמין את החברים הטובים לצפייה במשחק כדורגל חשוב בתנאים מפנקים, או אם מבקשים לעשות מחווה רומנטית ולראות עם בן/ת הזוג סרט ביתי בתנאים של בית קולנוע, הרי שמומלץ להשכיר מקרן מתאים ומסך. עבור מקרים שכאלו נמליץ לבחור במקרן בעל רזולוציה FULL HD, כזה שמציע ניגודיות כמה שיותר גבוהה.

מצגת עסקית

לא פעם בעלי עסק מבקשים להיפגש אצל משקיע/ לקוח מתוך מטרה לסגור עסקה, ועל כן הם יודעים שעליהם לנצל את ההזדמנות כהלכה, ופה מקרן נכנס לתמונה, וזאת כי כיום ניתן לשלב בין אפליקציות, מכשיר חכם ומקרן, כך שאם המכשיר תומך באנדרואיד או בIOS, הרי שניתן לסנכרן בין המכשיר למקרן וליצור בכל מקום רצוי מצגת פרטית וסופר איכותית.

השכרת מקרנים

קריוקי

מכירים את הסיטואציה שמבקשים לעשות מסיבה בעלת קונספט מעניין? ובכן עבור הפעם הבאה שתחפשו רעיון מיוחד תשקלו לעשות קריוקי אצלכם בבית – קריוקי עם כל השירים שאתם והחברים אוהבים. כיצד ממנפים את הרעיון? משכירים מקרן, מכינים מראש את מילות השיר, דואגים שיהיה מסך מתאים, קצת אלכוהול מסביב וזהו אתם מסודרים, רק אל תשכחו לתעד, כי יש מצב שגם את הקריוקי עצמו תרצו להקרין מאוחר יותר, בדיוק עם אותו המקרן.

הופעות

מארגנים הופעה בפאב, מארגנים מסיבת רחוב, מארגנים מסיבה על הגג של הבניין, מארגנים מסיבה באולם אירועים? ובכן נראה שגם אתם יודעים שאם מבקשים להכניס את המוזמנים לאווירה, נדרש מעט יותר מאשר מוסיקה ותאורה, אלא בין היתר מוטב לשלב מקרן, כזה שיקרין קליפים, תמונות, דמויות שמיישרות קו עם האווירה, ציטוטים חזקים וכדומה.

עבור כל צורך וחזון

שנסכם? טוב לדעת שניתן להעשיר מגוון אירועים באמצעות מקרן וטוב לדעת שעבור כל סיטואציה יימצא המקרן האידאלי ביותר, כך שרק צריך למצוא חברת השכרה מקצועית שיודעת לייעץ (ולספק) עבור כל צורך וחזון.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support