מנצלים את הזמן הפנוי להתפתחות אישית ומקצועית: כל הסיבות להירשם לשירות הסטרימינג Screenz

המודעות לאורח חיים בריא ומאוזן הפכה לחלק בלתי נפרד מהחיים של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם וגם כאן בישראל. למעשה, למעשה יותר ויותר ישראלים מבינים כי אף פעם לא מאוחר מדי בשביל לפתח את העולם האישי והמקצועי וזאת מתוך מטרה להשתפר ולממש את הפוטנציאל הטמון בכל אחד מאיתנו. בעידן טכנולוגי שבו יש שפע של מידע אפשר לנצל את הפלטפורמות האינטרנטיות לטובת ניצול של הזמן הפנוי  לטובת התפתחות אישית, כאשר אחת מהפלטפורמות המתקדמות והאיכותיות ביותר היא ללא ספק סקרינז. מדוע כדאי לכם להירשם? להלן מספר סיבות שיכולות לעודד אתכם להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו צופים בתכנים, ומצליחים לחולל שינוי משמעותי בחייהם.

מעל ל-2,000 שעות תוכן איכותי ומקורי

הפלטפורמה של סקרינז היא פלטפורמה ראשונה מסוגה בעולם אשר מאגדת למעלה מ-2,000 שעות של תוכן וידיאו איכותי ומקורי. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להשקיע בעצמכם, וזאת באמצעות יכולת לקבל במסגרת של רכישת מנוי גישה חופשית לכל התכנים כמו למשל קורסים כמו גם הרצאות אונליין, בזמן שנוח לכם ועם שימת דגש על יכולת ללמוד ממיטב המרצים והמרצות במדינת ישראל, במגוון רחב של תחומים אשר ממשיקים גם לתחום האישי וגם לתחום המקצועי.

מאות מרצים מוכשרים

כלל התכנים אשר נבחרו בקפידה על ידי עורכי האתר יכולים להעניק לכם את הכלים והיכולת ליצור שינוי עמוק ומשמעותי בכל תחום בחיים, מתוך נקודת מוצא כי הבנה הבסיס לשינוי הוא ידע. באתר סקרינז תוכלו ללמוד ממיטב המרצים והמרצות במדינת ישראל, החל משמות בולטים כמו למשל המומחית לזוגיות ד"ר מעיין בוימן- משיטה, הפסיכולוג ד"ר עידו הרטוגוזן, ד"ר קרן אור חן עם הרצאה מרתקת בנושא קבלת החלטות ברוח הפסיכולוגיה החיובית ועוד. במקום לרכוש כרטיסים להרצאה שלהם או לרכוש את הספר, תוכלו מהבית לצפות בתכנים ואף לקחת חלק בהרצאות חיות, ובכך להעשיר את הזמן הפנוי לטובת התפתחות אישית.

 

 

קהילה גדולה ומגובשת

הייחודיות של סקרינז מגיעה לידי ביטוי ביכולת שלכם כצופים מהבית להצטרף  לקהילה אשר מונה נכון להיום כבר למעלה מ-70,000 מנויים. למעשה, דרך האתר ניתן לצפות בהרצאות ואף לבחון בזמן אמת מי נמצא איתכם בהרצאה באמצעות פיצ'ר שמאפשר לכם גם לסנן ולראות רק את החברים הקרובים שלכם, שכנים או מי שנמצא באזור המגורים. מדובר בדרך נהדרת גם להעשיר את הידע אבל גם לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית הזו לטובת הצטרפות לקהילה של צעירים ומבוגרים אשר החליטו לקחת את עצמם בידיים, ולהתחיל בשינוי המבוסס על ידע וכן יכולת לקחת חלק בפעילות מהנה המתבצעת ביחד עם צופים נוספים.

תכנים חדשים בכל יום

בכל יום עולים לפלטפורמה של סקרינז הרצאות וקורסים חדשים, מתוך מטרה ליצור חווית צפייה חדשנית ועדכנית אשר מותאמת בדיוק לדרישות שלכם. עם שפע של מידע וכן יכולת לצפות בסרטונים כמו גם הרצאות שאותם מעבירים מיטב הדוברים כאן במדינת ישראל, מכל תחום ועם יכולת לנצל את ההזדמנות לטובת קבלת ידע וכלים שבהם תוכלו להיעזר לטובת ההתפתחות האישית שלכם.

לסיכום

אם גם אתם רוצים להתקדם לעבר השלב הבא בעולם ההתפתחות האישית, חשוב לזכור כי אף פעם לא מאוחר מדי, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להשקיע בעצמכם, כל זאת באמצעות רכישה של מנוי באתר סקרינז. בכך, תוכלו לצפות בסרטונים, הרצאות ואף לקחת חלק בהרצאות חיות שיניבו לכם ידע כמו גם כלים להתפתחות בכל תחום, החל ממערכת היחסים שלכם ועד לפן המקצועי.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support