עושים משהו טוב עם הכסף שלנו: כל הסיבות לתרום לעמותת עם אחד

תרומה לקהילה מהווה הזדמנות מצוינת לתמוך בפעילות חברתית ענפה שנועדה לסייע לאזרחים הזקוקים לכך, החל מקשישים ועד לחיילים בודדים. עמותה שמצליחה לקדם את מטרותיה ואף ליצור שינוי חיובי במסגרת של התנדבות מלאה היא עמותת עם אחד שחרטה על דגלה ליצור שינוי ממשי בחברה, על ידי קידום של יחידות סיוע הלוקחות חלק בשינוי פני החברה הישראלית. הפעילות של העמותה מבוססת על תרומות, ואם אתם בדיוק שוקלים לתרום  לעמותה, להלן כל הסיבות מדוע כדאי  לכם לעשות משהו טוב עם הכסף – ולסייע לעמותת עם אחד להמשיך בפעילות מבורכת.

מימון של סלי מזון לנזקקים

בשנים האחרונות הנושא של יוקר המחייה הפך לאחד מהנושאים המדוברים ביותר. יותר ויותר משפחות מוצאות את עצמן במצוקה כלכלית המגיעה לידי ביטוי גם במחסור תזונתי, לא רק בעת שגרה, אלא למשל גם בזמן החגים שהפכו לנטל כלכלי בעקבות הוצאות שיכולות להגיע גם לאלפי שקלים, בעקבות רכישה של מוצרי מזון. המתנדבים של עם אחד החליטו להרים את הכפפה ולהעניק למשפחות המוכרות לרווחה חבילות מזון איכותיות המכילות חומרי גלם שנבחרים בקפידה, לכל אורך ימות השנה וגם בזמן תקופת החגים. תרומה לעמותה מהווה בעבורכם יכולת לסייע להגדיל את מעגלי התמיכה, ולא להשאיר אף משפחה רעבה.

סיוע לחיילים בודדים

אחת מהמטרות המובהקות של העמותה היא לספק מענה ותמיכה בעבור אוכלוסייה רגישה, כמו חיילים בודדים. מדובר בצעירים וצעירות הזקוקים למעטפת חמה ואוהבת, בייחוד על רקע התחושות של הבדידות שנוצרות בעקבות הניתוק הכפוי מהמשפחה. עמותת עם אחד מסייעת לחיילים באמצעות שורה של פעילויות הכוללות תמיכה וליווי, סיוע כלכלי, עזרה למציאת פתרונות בעקבות חובות לצד איתור של משפחות מאמצות. מדובר בסיבה מרכזית מדוע כדאי לכם לתרום לעמותה המעניקה  מעטפת מלאה, לא רק בזמן השירות הצבאי אלא גם לאחר מכן, כחלק מהשתלבות בחברה, למרות נסיבות החיים הלא פשוטות.

 

 

אוכל לתינוקות וילדים רעבים

מזון לתינוקות בישראל הוא יקר מאוד וגובה מחיר משמעותי מנתח ההוצאות החודשי. עמותת עם אחד החליטה לאמץ משפחות נזקקות שאינן יכולות לעמוד בתשלומים הללו, כאשר תרומה שלכם עוברת ישירות לקופה של העמותה שמנצלת את הכספים לטובת רכישה של תחליפי חלב איכותיים, בקבוקים, טיטולים ועוד. עם אחד עובדת בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות ועל כן מדובר בעמותה שמצליחה לא רק לשפר את איכות החיים של משפחות צעירות הזקוקות לסיוע, אלא גם תומכת ברווחה הבריאותית של תינוקות וילדים רעבים.

תמיכה בקשישים

אוכלוסיית הקשישים במדינת ישראל זקוקה לסיוע מתמיד, גם בפן הכלכלי וגם בפן הרגשי. תרומה של כספים לעמותה על ידי תורמים פרטיים כמומכם יכול לעזור לטובת הרחבת היקף הפעילות, כחלק מתמיכה המתבצעת על ידי מתנדבים הפועלים בפריסה ארצית ותוך איתור של קשישים הזקוקים למעטפת. במסגרת הסיוע מספקת העמותה תמיכה וכן נשארת בקשר מתמיד עם קשישים שיכולים בזכות הפעילות ההתנדבותית הזו  לקבל את התמיכה לה הם זקוקים.

לסיכום

עמותת עם אחד היא עמותה בעלת השפעה על כל חלקי החברה, בשל התנדבות המתבצעת באהבה ותוך שימת דגש על ערכים כמו יושר, יעילות כלכלית, נתינה וכן אהבה לזולת. הקו המנחה של העמותה הוא לנצל את הכוח של הקהילה והמתנדבים לטובת שינוי, ועל כן אם אתם מתכננים לתרום את הכסף שלכם לעמותה, אין ספק כי סיוע כלכלי לעמותה כמו זו הוא בעל משמעות אדירה מבחינת היכולת להמשיך בפעילות מבורכת וחשובה.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support