בגדים פסיכודליים: איך מתכוננים לקראת הפסטיבלים של שנת 2020?

בארץ ובעולם יש לא מעט פסטיבלים בהם כדאי להשתתף. פסטיבל הוא חגיגה ענקית שנועדה לפאר או לקדש תרבות ומסורת, בעת שהמטרה של הפסטיבל היא בדרך כלל להתכנס יחד ולחגוג שמחות, מסורות ותרבויות מסוגים שונים. מופעי מוזיקת עולם למשל, נחשבים נפוצים מאד גם בארץ וגם בעולם. פסטיבל wo-mu, מתקיים בפתח תקווה והוא כולל מופעים ויצירות אתניות. בירושלים ישנו פסטיבל האורות המפורסם שמציג מופעי אורות פסיכודאליים, ובעולם ישנו פסטיבל 'הולי' הינו שנחשב מבין הגדולים בהודו ומטרתו לחגוג את הירח המלא של חודש פלגון. אם אתם מתכננים לצאת אל חגיגה גדולה כזאת או אחרת, כדאי שתתכוננו לכך על ידי רכישת ביגוד מתאים. בכך אפשר להנות מביגוד צבעוני ואף פסיכודאלי שידגיש את המהות של הפסטיבל. אז אילו בגדים אפשר למצוא? הנה הרשימה:

חולצות צבעוניות

מי שרוצה לרכוש בגדים פסיכודליים יוכל לבחור חולצות במגוון צבעים ולשים את הדגש על בחירת גוונים צבעוניים. בחרו חולצות צבעוניות בגוונים וורדים, כתומים וכחולים. צבעים אלה מייצגים את העומק של הנשמה ובכך מגשימים את הרעיון הפסיכודאלי של גוונים וצורות מוזרות שיוצרות מכלול מעניין ועמוק.

ביגוד עם הדפסים מעניינים

חשוב לדעת כי המושג 'פסיכודאלי' אינו נוגע רק לצבעים, אלא גם לצורות מעניינות. ביגוד כזה מאופיין בצורות וציורים שציורו בהשראה פסיכודלית שיש בה צבעים בוהקים שמזכירים חוויה של הזיה או עירוב חושי.

שרוולים ושמלות

כדי להרגיש נוח בפסטיבל – בעיקר בכזה שמתקיים בטבע – כדאי לארוז מגוון שמלות ושרוולים נוחים. בחרו שמלות נוחות בגוונים לבנים בהירים. מי שירצה, יוכל לבחור שרוולים בגוונים שחורים וכתומים, כחולים וירוקים שמתאימים מאד למסיבות וחגיגות שמתרחשות בטבע.

צעיפים גדולים

מי שרוצה לשרוד את הקור של פסטיבלים המתקיימים באביב, יזדקק לצעיפים רחבים נגד הקור של תחילת הקיץ. גם כאן אפשר לבחור של גדול ונעים שניתן להתעטף בו, תוך בחירת צעיפים שיש בהם מבנים גאומטריים, ספירלות, צבעים חדים או בהירים, גוונים עמוקים וצבעוניות שחוזרת על עצמה ובכך הופכת להיות בעלת אופי פסיכודלי.

בחירת בגדים בעלי אופי רוחני

חשוב לדעת כי מלבד הביגוד הפסיכודלי – שיכול להיות על הרצף הצבעוני הצורתי ואפילו כזה שיש בו דמויות אפלות, מוזרות או מעוררות מחשבה – ישנו גם ביגוד בעל אופי רוחני יותר אשר מאופיין בבדי פשתן או כותנה רכים, בחולצות משוחררות ונעימות בגוונים רכים  ובמכנסי שרוול שניתן לקשור ברכות על המותניים. ביגוד פסיכודאלי יספק לכם חוויה נעימה של חופש ושל שייכות והוא יצור תמונות מעולות וצבעוניות שידגישו את ההנאה שלכם מהפסטיבל בו תבחרו לבלות בשנת 2020.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support