מדריך קניה: איזה אנטי וירוס מומלץ לרכישה?

תוכנות האנטי וירוס עדיין כאן ובמבחר רחב. אז במה ואיך בוחרים? לפניכם מדריך קניה קצר, שיספק כמה תובנות שימושיות ושיטות לקבלת ההחלטה:

כלי עזר להשוואה

מעבר להתעמקות בפרטי כל מוצר, סביר שתמצאו באינטרנט כלי עזר שונים, אשר מקלים מאוד על בחירת אנטי וירוס. לדוגמא: השוואה לייב לשירותי אנטי וירוס. למעשה, ניתן להשתמש בשירותים מסוג זה כנקודת פתיחה מצויינת לבחירה. אחר כך ובמידת הצורך, תוכלו לבצע גם סינון מתקדם יותר, באמצעות התעמקות לפי העדפותיכם.

סקירות

אחד העזרים הוותיקים והאמינים לבחירת תוכנות, הן סקירות של מגזיני מחשוב בולטים. כיום, ניתן למצוא סקירות כאלה באינטרנט, בלא מעט מקורות איכותיים. מקורות אלה, מתחלקים בגדול לשני סוגים. האחד, הוא אתרים שמתמקדים בנושא ספציפי אחד והשני, אתרים כלליים עם מדור רלבנטי. דוגמא בולטת לכך הוא פיסי מגזין, בו מוצגות באופן שוטף סקירות עדכניות של מוצרים, כמו גם כתבות משוות שמסייעות לבחירה. כך, גם בנושא האבטחה והאנטי וירוסים.

פרסים והישגים

יצרנים מבליטים באופן טבעי הישגים שונים של מוצריהם. בנושא האנטי וירוסים, יש גורמים שמשווים בין המוצרים ומפרסמים תוצאות והן אכן עשויות לסייע לבחור. עם זאת, כדאי לקחת אותן בערבון מוגבל. זאת, מאחר שהבחירה בהן על ידי היצרן סלקטיבית ומאחר שלעתים, אנחנו לא מודעים מספיק למשמעויות המידע. ייתכן למשל, שהתוצאות הושגו ב"תנאי מעבדה", ששונים מדי מהתנאים בהם התוכנה תפעל אצלך. ייתכן שמצויינות בהיבט מסוים, באה על חשבון היבט אחר שנחלש. בנושא האנטי וירוסים למשל, ככל שההגנה בזמן אמת פעילה יותר, כך היא גם גוזלת יותר משאבי מערכת ולכן עשויה להאט את המחשב. כמובן, עדיף נתונים שמגיעים מגוף עצמאי שחקר את המוצר ולא במימון היצרן.

ניסוי וטעיה

בהמשך תהליך הבחירה, אחת הדרכים המהירות והשימושיות ביותר להתרשם מהמוצרים, היא לנסות אותם. לשם כך, יצרנים רבים מציעים גרסאות ניסיון או גרסאות בסיסיות בחינם. נשאלת השאלה, האם וכיצד ניתן בכלל לבדוק שתוכנת אנטי וירוס אכן עובדת. ישנם פתרונות שונים לכך, אשר דורשים ידע טכני והתעמקות. חלופה לכך, היא לאתר תוצאות של מבדקים עדכניים ועצמאיים, מהסוג שהזכרנו בסעיף הקודם. בנוסף, סביב התפרצויות של נוזקות מסוגים שונים, יש תגובות רבות באינטרנט מצד משתמשי התוכנות השונות ותוכלו להתרשם מי מצליח יותר להתמודד ומי פחות. העצלנים ישמחו לשמוע, שכל אחת מהפירמות הבולטות בתחום זה, נחשבת לבחירה טובה.

מדריך קניה איזה אנטי וירוס מומלץ לקנות

להתמקד בעיקר

אם כך, עצם זיהוי הנוזקות והטיפול בהן, הוא לא דבר שרוכש האנטי וירוס הממוצע יתעמק בו יותר מדי. במקום זאת, מקדישים את רוב המאמץ במיון ובבחירה, להתמקדות בתכונות שרלבנטיות לכם במיוחד (מחיר, יכולות מיוחדות וכדומה).

לסיכום

מציאת האנטי וירוס המתאים לכם ביותר, לא צריכה להיות תהליך מסובך. הנקודות שהעלינו במאמר זה, יעזרו לעשות זאת, בצורה האופטימלית.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support