קניות בפיג'מה: לרכוש מוצרים מבלי לצאת מהמיטה

אין זה סוד שכיום עולם הקניות הפיזי מפנה אט אט את מקומו לעולם הקניות המקוון, וזאת כי רבים כבר למדו שניתן לסגור הזמנה ביתר קלות (ומהירות) באמצעות גלישה ברשת. אי לכך בין אם מחפשים לרכוש בסוף החורף מעיל (ובחנויות הפיזיות כבר עברו לאופנת הקיץ), ובין אם מבקשים לרכוש ג'ינס מקורי של ליוויס במחיר של חיקוי, הרי שללא ספק הרשת המקוונת מהווה מתחרה ראויה לאותה חנות פיזית שמשלמת ארנונה, שעות נוספות ומשקיעה רבות בעיצוב. מכאן שאם התעוררתם זה עתה ומבקשים לסגור פינה עוד לפני הקפה של הבוקר, טוב לדעת שבמציאות של היום זה בהחלט אפשרי, כל עוד נשארה סוללה במכשיר הנייד.

ברוכים הבאים לעידן החדש

רבים התרגלו לעובדה שניתן לסגור הזמנה באמצעות גישה לאינטרנט, אך האמת היא שרובינו נידרש להתרגל למציאות הרבה יותר נוחה, חכמה ויעילה, כי אם רק נביט מה צופן לנו העתיד, נמצא שהוא כבר מתחיל לתת את אותותיו. מכאן שכבר כיום אנשים זוכים לא רק לבצע קניות בעלי אקספרס בעברית ולהזמין את הפריט הרצוי מיעד מרוחק, אלא בין היתר אפשרי לשלם עמלה מזערית ולזכות בשיתוף פעולה של קניינים אנושיים שמגיעים עבורנו לחנות הפיזית שמצויה בארץ זרה, כך שאותו קניין בוחן עבורנו את המגע, את האיכות ושלל אלמנטים נוספים. אי לכך גם זוכים במחירים מוזלים ומהיצע הרבה יותר נרחב וגם לא מוותרים על היכולת לגעת ולבחון את הפריט ביתר תשומת לב, וזאת בעוד שאנו כאמור בבית עוסקים בדברים אחרים.

יש למה לצפות!

אלו עוד חידושים צופן לנו העתיד? ובכן אין זה יהיה מוגזם לומר שיום יבוא ורחפנים יביאו את סלי הקניות, שהמקרר יזהה מה חסר וישר יחבר לאפליקציה של הסופר המועדף, שהנייד יזהה שאנו בחנות מסוימת ויציע פריטים משלימים שניתן לרכוש באופן מקוון וכדומה, משמע הטכנולוגיה החכמה שאנו מכירים כיום עומדת להמשיך ולהשתכלל, כך שבאמת מרגש לחכות ולראות מה יוליד יום ואלו עוד חידושים יצטרפו למסיבה, כאשר אם ננסה לנחש, נציין שלא מעט פתרונות אטרקטיביים שנוגעים להחזרות ולשירותי שילוח עדיין מחכים להפתיע לטובה.

ניצול חכם

החוכמה היא להתרגל למציאות החדשה ופשוט למנף אותה. שנרחיב? ובכן החוכמה היא להבין באיזה אתר רוכשים כל מוצר, אלו אפליקציות מסייעות לקבל הנחות, אלו אפליקציות מודיעות כאשר מוצר שהתעניינו לגביו מצוי בהנחה, מהיכן מקבלים קופונים, כיצד מוודאים מידות של בגדים ונעליים, כיצד מוזילים עלויות שילוח ומיסים וכדומה. מכאן שאומנם דרושה מעט השקעה של זמן עבור ניצול מרבי של הסיטואציה, אך אם רק נשקיע מעט, בהחלט נצליח להישאר בפיג'מה ולסגור מגוון קניות ביתר יעילות מבלי לשלם דלק, מבלי לחפש חנייה, מבלי לעצור במסעדה הקרובה ומבלי לבזבז זמן מיותר, כך שטוב לדעת שבזמן שהטכנולוגיה מכלה זמן רב מיומנו (ולו באמצעות פלטפורמות חברתיות), היא באותה נשימה גם חוסכת לנו לא מעט זמן. אין לכם פיג'מה ראויה עבור הרכישה הקרובה? רכשו אחת – באופן מקוון כמובן.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support