חכם משכנתאות מלווים אתכם יד ביד כל הדרך אל הגשמת החלום העסקי שלכם

יש לכם חלום עסקי שבוער בכם לממש? יש לכם חלום עסקי שאתם מאמינים בו ומתרגשים לקראתו? יש לכם חלום עסקי שמבקשים להגשים, גם אם נדרש סכום כספי משמעותי? חברת חכם משכנתאות מושיטה לכם יד, עומדת לצידכם לקראת השגת ההלוואה הנחוצה. חכם משכנתאות בעלת ניסיון מוכח של למעלה מ-8 שנים בתחום המשכנתאות – ההלוואה הגדולה והמורכבת ביותר שניתן למצוא בתחום. מכאן שגם אם זקוקים רק לסכום יחסית קטן, וגם אם לא בהכרח מדובר ברכישת נכס, הליווי המקצועי יימנע מכם שלל טעויות יקרות ובמקביל יקדם לעבר החזון העסקי. מוזמנים להרוויח משלל עצות מסייעות, לצד ליווי צמוד, אמין ואכפתי.

שלב ראשון – בחינת הסכום הנחוץ

טרם ממהרים להשיג הלוואה בגובה מסוים, נדרשים לעצור להבין האם העסק אכן מבטיח מבחינה כלכלית והאם הסכום הנקוב מותאם צורך. חברת חכם משכנתאות מלווה כבר משלב הבחינה הראשונית. מסייעת להבין לאלו רווחים העסק עשוי להוביל. מסייעת להבין איזה סכום התחלתי חיוני. מסייעת לבחון את מאזן ההוצאות הנוכחי והעתידי וכדומה. כל זאת מסייע לצאת לדרך בעיניים פתוחות וכמובן לקבל שורה של החלטות מושכלות.

שלב שני – בוחנים חלופות

לאחר שידוע איזה סכום ראשוני נחוץ, יועצי חכם משכנתאות נוטים להפנות לבחון חלופות. הרעיון הוא לבחון האם ניתן להשיג חלק מהסכום כהלוואה מבני משפחה, משותפים עסקיים וכן הלאה. כמו כן, לפעמים אין למהר להשיג הלוואה, אלא ראשית מוטב למזער את ההוצאות החודשיות, כך שמתפנה סכום משמעותי לטובת ההקמה של העסק. מכאן שאם אתם (או בני משפחה שמוכנים לסייע) מחזיקים בנכס, ניתן למנף אותו לטובת נטילת "משכנתא לאיחוד הלוואות". הרעיון הוא לאפס את סך ההלוואות שקיימות ברקע, להטיב את תנאי הלוואה הקיימים (למשל להשיג ריבית יותר טובה) ובמקביל להשיג סכום משמעותי עבור פתיחה העסק. עוד אופציה היא לבחון "מחזור משכנתא". עבור מי זה מיועד? עבור כל מי שיש ברשותו משכנתא, ועבור כל מי שבדק ומצא שניתן להטיב עבורו את תנאי ההחזר.

שלב שלישי – איתור סניף והתמקחות

ידוע איזה סכום נחוץ להשיג ואף נבחנו אפיקים מקבילים לטובת השגת הסכום הנחוץ. מה עתה? בשלב זה עידו עוז, בעלי חכם משכנתאות, ידאג שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר. כיצד? עידו עוז אינו מסתפק באיתור סניפי בנק שנחשבים הכי משתלמים מבחינת נטילת הלוואה, אלא בעת הצורך דואג שאחד מאנשי הצוות ינהל עבורכם משא ומתן, ולכך יש משמעות רבה. מדהים לגלות שגם בתחום רציני כגון הלוואה, התמקחות מטיבה את סך התנאים. אינכם חושבים שהבנק יסכים להלוות לכם? גם פה חכם משכנתאות תתגלה ככלי עזר משמעותי, וזאת באמצעות שלל קשרים הדוקים שנרקמו לאורך שנים עם גופי הלוואה חוץ בנקאיים.

שלב רביעי – מביטים קדימה ומסיקים מסקנות כלכליות

עתה לאחר שמשיגים את הסכום האידיאלי מבחינתכם, לצד תנאי הלוואה אידיאליים, רק נותר להביט קדימה. חשוב לדעת שגם עם הלוואה בעלת תנאים מוגדרים ניתן לשחק. חברת חכם משכנתאות מסבירה שאם בשלב מסוים מגלים שההחזר החודשי מעורר קשיים, ייתכן שיש מה לעשות. אין הכוונה למהר לקחת הלוואה נוספת, ואין זה הכרחי למנף את המשכנתא הקיימת, אך כן נדרשת בחינה מעמיקה של סך האפשרויות שעומדות על הפרק. חיוני להבין, שגם לאחר שההלוואה הרצויה הושגה, ניתן להפיק לא מעט מייעוץ מקצועי מבית חכם משכנתאות.

לסיכום

נציין שכל החלטה שנוגעת להלוואה עשויה להשפיע בצורה ישירה על ההיתכנות העסקית, על הרווחים ועל איכות החיים של המשפחה. רוצים לצאת לדרך ברגל ימין? תתאמו פגישה עם עידו עוז. בהצלחה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support