מזהים הזדמנויות: האם משתלם להשקיע בנדל"ן באירופה?

זה לא סוד שמחירי הדיור במדינת ישראל גבוהים, ועדות לכך ניתן למצוא בירידה עקבית במספר השקעות הנדל"ן בארץ.  למעשה, מס רכישה גבוה לצד עלייה עקבית במחירים הובילו לא מעט ישראלים לבצע חשיבה מחודשת לגבי השקעות, בייחוד מעבר לים. השקעה בנדל"ן באירופה מהווה הזדמנות נהדרת בעבור קהל המשקיעים לגוון את תיק ההשקעות וכן להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לא רק למנף כספים, אלא גם ליצור אופק עתידי אשר במסגרתו תוכלו לנצל את כספי ההשקעה לטובת השקעות נוספות. מה חשוב לדעת לגבי השקעה בנדל"ן באירופה והאם זה באמת משתלם? להלן הפרטים.

השקעה נדל"ן באירופה – כל מה שצריך לדעת

בעבור משקיעים ישראלים, יבשת אירופה מהווה הזדמנות נהדרת לטובת מינוף של כספים נזילים, וזאת בשל היכולת לנצל את הביקוש המטאורי לנדל"ן מעבר לים מצד אזרחים המתגוררים במדינה, כמו גם אזרחים זרים אשר מגיעים לתקופה קצרה או ארוכה. אחד מהיתרונות הבולטים של השקעה בנדל"ן ביבשת הזו נובע בין היתר בשל מחירים זולים בעשרות אחוזים מאשר כאן בישראל, ובהתאם לכך יצירה של אפשרות בעבור משקיעים לקבל תשואות יציבות אשר נעות בין 2.5%-10%, תלוי בערך הדירה. יש יתרונות רבים להשקעות נדל"ן באירופה, הן בשל התשואות היציבות והן בשל תנאי מימון נוחים בעבור משקיעים. כאשר לוקחים בחשבון גם את היציבות הכלכלית כמו גם הביטחונית לצד ביקושים חסרי תקדים למגורים ביבשת, אין ספק כי מדובר בהזדמנות נהדרת בעבור משקיעים למנף את הכספים, ולהוביל לניצול של הזדמנויות.

נוסף לכך, בשנים האחרונות הוקמו לא מעט חברות אשר מלוות ישראלים בתהליך, ניתן ליצור התאמה מדויקת בין סוג הנכס לבין ההון האישי, בהתאם לכך להוביל לקבלת עסקה אשר מותאמת בעבור כל משקיע באופן הטוב ביותר. בעבור ישראלים אשר רוצים לנצל את ההזדמנות, אפשר ואף רצוי לבחון את האופציה הזו, אולם צריך לקחת בחשבון כי ליווי הוא חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות אשר מתבצעת בהתאם למדינת היעד, איתור נכס, בדיקת נאותות וכן קבלת ליווי בנקאי מלא אשר דרכו תוכלו להשלים את העסקה ובהתאם לכך להוביל להשקעה משתלמת.

 

 

מהן המדינות הבולטות בתחום של השקעת נדל"ן?

בשנים האחרונות ניתן לראות נהירה של משקיעים לעבר מדינות במזרח אירופה כמו למשל גאורגיה, רומניה ופולין, וזאת בשל מחירים נמוכים בעשרות מאשר כאן בישראל, לאור זינוק בגובה של עשרות אחוזים במחירים בעשור החולף. למעשה, גם עם הון ראשוני נמוך תוכלו לרכוש נכס שאותו ניתן להשכיר לטווח רחוק או בעבור תיירים, כאשר מדינות אלו ידועות במדיניות מיסוי אשר נועדה לעודד אזרחים זרים להשקיע במדינה. מדינות נוספות שזוכות לביקוש מבחינת משקיעים היא פורטוגל כמו גם אתונה שזוכות גם הן להתעניינות הולכת וגוברת, הן בשל מדיניות מיסוי התומכת במשקיעים זרים  והן בשל תנופות בנייה משמעותית.

לסיכום

שוק ה נדל"ן האירופי רותח, ועדות לכך ניתן למצוא בה התעניינות הולכת וגוברת מצד קהל המשקיעים הישראלים. כפי שציינו כאן בסקירה, יש שלל יתרונות להשקעה באירופה – החל ממיסוי נמוך, היצע דירות גדול, שוק שכירות תוסס לצד יכולת לקבל ליווי מקצועי המתבצע על ידי חברות המתמחות בתחום, עוד בארץ ועד לחתימה על החוזה. באתר נדל"ן גלובלי תוכלו לקבל שפע של מידע מקצועי ואף ליווי, כל זאת מתוך מטרה להצטרף ולנצל את ההזדמנות, כחלק מהבנה כי אפשר ואף רצוי לנצל את הקרבה הגיאוגרפית כמו גם הביקוש הגבוה לטובת החלטות מושכלות, בעבור תיק השקעות מגוון ומניב.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support