המדריך למאמץ המתחיל: ציוד חובה לבעלי כלבים

אימוץ חיית מחמד נחשב לאחר הצעדים החשובים ביותר בחייו של אדם. כשאנו מאמצים כלב או חתול, אנחנו מרוויחים חבר לחיים שמספק אהבה, שעשוע ושנים של כיף ואיכות חיים. מי שמאמץ כלבלב, זוכה לבן משפחה אמיתי שיעניק המון אהבה ללא תנאים ואף שמירה ובטחון. אבל מה צריך כדי לחיות בטוב עם החבר החדש שנכנס לחייכם? הנה ציוד חובה למאמצים טריים:

ציוד לטיולים

אחד התנאים של אימוץ כלב הוא היכולת לצאת לטיולים בכמות שתעניק לכלב איכות חיים ויכולת לעשות את צרכיו, לרחרח את הסביבה, לפגוש כלבים אחרים ולהתאוורר. כשאתם יוצאים לטיול הקפידו כי הכלב יהיה קשור ברצועה מתאימה, חזקה וכזאת שמתאימה לגודלו וליכולת שלכם להוליכו בצורה בטוחה. ציוד לטיול אפשר להשיג ברשת Unimal המספקת רתמות ורצועות טיול, חטיפים, שקיות איסוף קקי חד פעמיות, קולרים וכל מה שדרוש לטיול בטוח.

כשאתם יוצאים לטיול קחו עמכם שקיות לאיסוף צואה, חטיפים קטנים שנודעו כדי לצ'פר את הכלב על התנהגות טובה, כמו למשל בעת התעלמות מכלבים אחרים שנובחים או התעלמות מחתול שעלול להוות טריגר לתקיפה. חטיפים הם גם צ'ופר עבור גורים שלומדים לעשות את הצרכים שלהם בחוץ.

המדריך למאמץ המתחיל ציוד חובה לבעלי כלבים עידן בן אור

ציוד לבית או לחצר

כשאתם מאמצים את החבר החדש, אפשר להציע לו תנאים טובים כמו לינה במיטה בתוך הבית או לינה במלונה מרופדת במרבץ נעים שלידה מונחות ביציבות קערות מים ואוכל. כדי לקיים את התנאים האלה בחרו מיטה מתאימה לגודל הכלב שלכם בה הוא יוכל לרבוץ בשעות היום והלילה. רכשו קערת אוכל ומים בגדלים שיכילו את הכמויות היומיות הדרושות, ומלאו אותה בכל פעם שחסר בה מים. בחרו קערת אוכל במידה המתאימה ושימו לב (במידה והכלב אוכל בבית) שהקערה מונעת לכלוך סביבה.

צעצועים וחטיפים

צעצועים וחטיפים נועדו כדי לספק לכלבלב שעשוע ואיכות חיים. יש צעצועים כמו בובות רכות שהופכות לחברות הטובות של הכלב, ויש צעצועים קשיחים שמקנים שעות של ניסיונות להוציא מתוכם חטיף וזה רעיון להעסיק את הכלב לזמן רב כשהוא לבדו. בחרו צעצועים שמתאימים לגודל הלסת ובחרו צעצועים עמידים מפני נשיכה. בין היתר תוכלו לבחור חבלי נשיכה דנטליים, משחקי מחשבה, כדורים מיוחדים ושאר מוצרים מעולים למשחק משותף או יחידני.

חטיפים נועדו כצ'ופר לכלב כאשר הוא עושה משהטו טוב, כמו למשל בלימוד ישיבה לפני יציאה מהבית. בחרו חטיפים טעימים שיש בהם אחוז גבוה של בשר או דגים. לכלב שמשקלו עודף: בחרו חטיפים דיאטטיים והפחיתו את כמות האוכל במידה והוא אוכל יותר חטיפים מאשר בעבר.

עבור כלבים קשישים כדאי לבחור חטיפים דנטליים שמנקים את השיניים. בחרו חנות ציוד לחיות מחמד שיש בה מוצרי איכות, השוו מחירים וודאו כי המוצרים איכותיים, תקינים ומתאימים לחבר הטוב ביותר אותו אימצתם בטוב ליבכם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support