איזו חברה בישראל מתמחה בייצור מוצרי פלסטיק?

האם אתם מחפשים חברה המתמחה ספציפית בייצור מוצרי פלסטיק ובשירותים נלווים? יש בארץ חברה מנוסה ובעלת מוניטין רב שתוכל לספק לכם את כל המוצרים שאתם צריכים. בואו נדבר על עולם ייצור הפלסטיק ועל היכולת של חברת ישר תעשיות פלסטיק לעזור ללקוחות שלה.

הפלסטיק כחומר גלם – רב אפשרויות ומשתלם

עולם הייצור הוא עולם טכני רחב מאוד. יש מכונות ייצור ורובוטים העובדים בתהליכים מורכבים, יש היבט של תכנון המוצרים וייצורם, תהליכי גימור שונים, הרכבת חלקים ואריזה, האתגר של ניהול משימות, של תכנון ותפעול תהליכי ייצור באופן יעיל ועוד. כמובן, היבט בולט במיוחד בעולם הייצור הוא נושא החומרים הבאים לידי שימוש.

פלסטיק הוא חומר בולט במיוחד ומסיבות טובות ויש חברה מובילה בישראל אשר מתמחה בייצור בחומר זה – זוהי חברת ישר תעשיות פלסטיק. פלסטיק הוא חומר מלאכותי אשר פותח ושוכלל עם השנים לרמה גבוהה ביותר, והוא מספק קשת אפשרויות רחבה להפתיע, אשר תוכלו להכיר ולהתרשם ממנה אם תתייעצו בנושא זה עם המומחים. במקביל, פלסטיק הוא באופן כללי חומר זול למדי לייצור וגם קל יחסית לעיבוד בדרכים שונות. הוא מספק יחס עלות תועלת מצוין ולכן הוא גם הפך ללהיט קבוע ובולט בעולם החומרים.

 

 

מה מציעה ישר תעשיות פלסטיק?

חברת ישר תעשיות פלסטיק מציעה את כל הדרוש לכם בתחום ייצור הפלסטיק תחת קורת גג אחת. זה אומר שתקבלו ממנה את כל שירותי הייעוץ והייצור הדרושים והכול ממקור אחד, תחת אחריות אחת על העבודה. באופן יותר ספציפי, החברה מתמחה בייצור באמצעות שיטת הזרקת הפלסטיק. שיטה זו היא שיטה עתיקה למדי. אתם מכירים אותה למשל מתהליך יצירת כלי זכוכית או ברזל – מתחילים מחומר גלם מותך אשר יוצקים לתבנית בצורה מבוקשת, מקררים, פותחים או שוברים את התבנית ומוציאים ממנה את המוצר המוגמר. עם זאת, הזרקת פלסטיק היא רק חלק אחד מתמונה רחבה יותר של אפשרויות הייצור בפלסטיק. הינה עוד כמה מהשירותים שהחברה מציעה ללקוחותיה:

  • שירותי עזר לתכנון – ישר תעשיות פלסטיק תסייע לכם במידת הצורך עוד לפני הייצור עצמו באמצעות שירותים כגון עיצוב מוצר, "תכן הנדסי" למוצרים ותכנון מוצרי פלסטיק במסגרת מחלקת הפיתוח של הלקוח. עבור תהליכי הזרקת הפלסטיק, יש גם שירות של תכנון וייצור התבניות
  • עיבוד שבבי – לאחר ייצור חלקי הפלסטיק, החברה יודעת לעשות עליהם גם מגוון פעולות גימור שונות בעזרת אמצעים של עיבוד שבבי מתקדם, תוך שימוש במכונות ייעודיות למטרה זו
  • צביעה – צביעת החלקים המיוצרים באופנים שונים, כולל צביעה דקורטיבית ומוליכה
  • הדפסה – הדפסות מסוגים שונים היישר על החלקים המיוצרים, גם אם החלק איננו שטוח. ההדפסה נעשית באחת מכמה טכניקות איכותיות, כולל הדפסת רשת (דפוס משי) והדפסת טמפון (tampon printing)
  • שירותי הרכבה שונים – חברת ישר תעשיות פלסטיק תוכל גם לחבר עבורכם את החלקים השונים המיוצרים במפעל בדרכים שונות, כולל הלחמות אולטראסוניות, החדרת אינסרטים והרכבות אלקטרו מכניות

תשתיות ייצור מתקדמות

ייצור חלקי הפלסטיק נעשה באמצעות מערך מכונות מתקדם וחדיש. מערך זה כולל בין השאר כ-30 מכונות הזרקת פלסטיק, שהן בטווח משקל של 50 עד 1,400 טון. עבור העיבוד השבבי נעשה שימוש באוסף מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט, מכונות אלקטרו ארוזיה ומכונות למדידה תלת ממדית. סביבת הייצור נקייה ועומדת בתקנים שונים לנושא זה, כולל אישור ISO-13485 רפואי וחדר נקי בתקן ISO8 – CLASS 100,000.

לסיכום

פנו לישר תעשיות פלסטיק ותעבדו עם מומחים מהשורה הראשונה. היכן שדרושה איכות במוצרים שלכם, החברה תוכל לספק בדיוק את מה שאתם צריכים. חשוב לציין שהחברה עובדת עם עסקים גדולים בלבד.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support