שליחות משפטית: חברה גדולה או שליח עצמאי?

הרגישות של שליחות משפטית היא גבוהה מאוד, ולכן נדרש ליצור קשר עם חברה אשר מתמחה בתחום. במאמר זה ננסה לענות על השאלה – האם עדיף ליצור קשר עם חברה גדולה או שמא עדיף שליח עצמאי, וזאת בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

שליחות משפטית: שירות חיוני אשר צריך להתבצע באופן מיומן ומקצועי

שליחות משפטית נחשבת לאחד הנושאים הדחופים ביותר בהם יש לטפל, בתפעול השוטף של כל משרד עורכי דין, כמו גם עורכי דין עצמאיים. בנוסף, גם רואי חשבון, רשויות עירוניות וגופים ממשלתיים צריכים למסור מסמכים הנוגעים למשפט, במסגרת של תביעה. מסמכים משפטיים הנוגעים להליכים כמו גם זימונים חייבים להימסר בזמן ובמועד מדויק, וזאת בשל העובדה כי כל עיכוב במסירה או לחילופין מסירה אשר איננה התבצעה לנמען המדויק עשויה להוביל למפח נפש ואפילו לפסילה של ההליכים ע"י בית המשפט. משום כך, נדרש ליצור קשר עם חברה ייעודית עבור שליחויות לעסקים קטנים וגדולים אשר מתמחה בתחום, וזאת בכדי לנהל את האופרציה הזו על הצד הטוב ביותר.

האם עדיף לבחור בחברה גדולה או שמא בשליח עצמאי?

התלבטות משמעותית הנוגעת לנושא של שליחות משפטית היא האם יש צורך ליצור קשר עם חברה גדולה או שמא אפשר להסתפק בשירות של שליח עצמאי. היתרון של חברה גדולה הוא ברור ומובהק: הצוות המקצועי. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה גדולה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מעטפת מקצועית, וזאת לצורך מסירה מדויקת וזריזה. האלמנט של המהירות הוא חיוני מאוד בתהליך של המסירה, ולכן המעטפת אותה אתם מקבלים יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף וזמן. במידה ומדובר בנפח של מסמכים, שליח עצמאי איננו יכול או מסוגל לבצע את המשלוח מעכשיו לעכשיו (סיטואציה מוכרת להרבה מאוד משרדים) ולכן מומלץ לבחור בחברת שליחות גדולה אשר מעסיקה מערך של שליחים וכן מנהלי קשרי לקוחות.

שליחות משפטית- חברה גדולה או שליח עצמאי

מסירה של מסמכים משפטיים באופן מדויק ומהיר

יתרון מובהק נוסף לחברה גדולה נובע מהמסירה האישית. מאחר וישנם שליחים עצמאיים שלא מבינים את גודל האחריות ולעיתים משאירים את המסמכים בתיבת הדואר או מחוץ לדלת, נוצר מצב שבו המסירה לא התנהלה ע"פ כללי הפרוטוקול. משום כך, חברה גדולה תדע להפעיל את המערך המתאים ואף תדאג למסור באופן אישי את המסמכים לנמען, ללא עיכוב ועם זיהוי מלא כי אכן מדובר בנמען אשר צריך לקבל את המסמכים. מדובר ביתרון מובהק, יעיל וחסכוני.

כיצד לבחור חברת שליחויות?

בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית, מומלץ להיעזר בהמלצות וכן לבחון לעומק את הצוות המקצועי של החברה, וכן האם החברה מעסיקה מספר של שליחים מנוסים אשר יכולים לבצע את המסירה באופן מהיר, בהתאם לתנאי החוזה.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support