ספרי קבלה: מה זה אומר – והאם אפשר להשיג אותם אונליין?

כשאנו מדברים על ספרי קודש ועל המורשת היהודית, רובינו חושבים לרוב על הספרים הבסיסיים ביותר. תורת ישראל הקדושה כמובן, ספרי התנ"ך השונים, ספרי פירושים מוכרים כמו קאסוטו ולכל היותר ספרים חשובים ומוכרים כמו שולחן ערוך. עם זאת, נראה כי עולם היהדות והחכמה חוצה גבולות והוא גדול הרבה יותר מאותם הספרים שכבודם במקומם מונח כמובן. בשנים האחרונות, במיוחד בעקבות עשרות סלבריטאים בארץ ובעולם, הפכה תורת הקבלה לאחד התחומים המדוברים והמרתקים ביותר. כמובן שמדובר על נושא מיסטי ועמוק במיוחד, אך רבים לא יודעים בכלל שהשער לעולם הזה מתחיל עם אוסף של ספרים מיוחדים מאד מעולם הקבלה. אם מדובר על נושא שמסקרן גם אתכם, אנו רוצים להסביר בדיוק מהם ספרי הקבלה ואיך תוכלו לרכוש אותם אונליין עם משלוח עד אליכם.

הספרים שכדאי להכיר ואיך ניתן להשיג אותם

אז בואו נדבר קודם כל על האפשרות לרכישת ספרי קבלה. כל מי שאי פעם רצה לרכוש ספר כזה, ובמיוחד מי שמחפש יותר מסוג אחר, גילה מהר מאד כי מדובר על ספרים שלא תמיד קל להשיג. אפשר למצוא ספר ספציפי בחנות ספציפית, אבל זה ממש לא אומר שהיא תהיה קרובה אלינו או שנוכל למצוא שם עוד ספרי קבלה שאנו מחפשים. לכן לפני שנתחיל ונדבר על הספרים, אנו רוצים לספר לכם על אתר אוצר ספרים שבו תמצאו מבחר רב שניתן לרכוש ממנו של ספרי קבלה. המחירים הם הטובים ביותר שהצלחנו למצוא ויש אפשרות למשלוח מהיר עד הבית או לנקודת איסוף שווה להכיר. כעת, בואו נדבר על הספרים.

משנת הגלגולים/הרב בועז שלום שליטא

ספר מרתק העוסק בגלגול נשמות שהוא נושא חשוב בקבלה. הוא מחולק לשלושה חלקים עיקריים ; השער הראשון – סגירת מעגלים בהיסטוריה ונשמות מהתנ"ך שמתגלגלות לימי אנו כדי לעשות תיקון. השער השני – כללי הגלגול שמסבירים מי מתגלגל, כמה פעמים, מהי הסיבה לגלגול ומביא סיפורים על גלגול נשמות בדומם, החי והצומח. השער השלישי – עשרות סיפורים ועובדות מעניינות על גלגולי נשמות.

ספרי קבלה: מה זה אומר - והאם אפשר להשיג אותם אונליין?

טללי חיים/ר' חיים כהן "החלבן"

אחד הספרים המרתקים ביותר בתחום הקבלה. מדובר על מבואות ושערים לפנימיות התורה ולעבודת השם.

פירוש ספר היצירה

אחד מספרי המופת של המקובל הנודע רבי אברהם אבולעפיה. הספר יצא לאור בהתבסס על ארבעה כתבי יד בליווי מבוא, חילופי נוסחאות וביאורים מאת ישראל וינשטוק.

סידור האר"י ז"ל – אביר יעקב

ספר מאד מעניין שערוך על פי ספרים של המלוב"ן יעקב אבוחיצרא.

על הקבלה

ראוי לומר כמה מילים על הקבלה שהיא למעשה תורת הסוד והמיסטיקה היהודית. עד היום לקבלה יש השפעה רבה על חיי הרוח היהודית ועליה מבוססות תנועות גדולות כמו תנועת השבתאות ותנועת החסידות. היא השפיעה במשך שנים על עולם ההלכה, על המנהגים שאנו מכירים, על פרשנות המקרא, על ספרות התפילה והפיוט ועוד.

בין השמות הגדולים והמוכרים שעסקו ועוסקים בקבלה וכתבו את הספרים השונים נמצאים רבי משה קורדובירו, רבי אליעזר צבי ספרין, רבי יחיאל היילפרין, רבי יעקב עמדי, רבי צבי אלימלך שפירא, רבי משה זכות, רבי דוד בן זמרא, רבי מאיר פופרש, רבי יעקב צמח, רבי יוסף ג'יקטיליה ועוד.

אם כך – הקבלה היא בלי ספק אחד הזרמים החשובים ביותר ביהדות כיום וגם מי שלא נכנס לעומקה מושפע ממנה אפילו בלי לדעת. אם אתם רוצים להעמיק את הידע והעולם הרוחני, אנו בהחלט ממליצים לקרוא את הספרים השונים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support